Bericht van de wijkagent

 

“ KEIZER KARELPARK “

Hoe gaat het in de mooiste wijk van Amstelveen. Op dit moment is het rustig in onze wijk. Een van de oorzaken is de vakantieperiode. Normaal gesproken zijn er rond de 5.000 leerlingen in onze wijk aanwezig. Nu deze niet naar school gaan is het relatief een stuk rustiger.
Dit brengt mij gelijk naar een van de “grootste” ergernissen momenteel. Ik krijg regelmatig de vraag: “Wanneer gaan jullie iets doen aan die fietsen met die dikke banden. Deze gaan veel te hard. Het is niet meer veilig op het fietspad.”
Ik kan de vraagstellers helaas alleen maar gelijk geven.
Daarom zijn wij, de politie bezig met het organiseren van enkele grote controles wat betreft deze fietsen. Onmiddellijk na de vakantie, als iedereen weer thuis is, zullen deze controles plaats vinden.
Het tweede zeker niet onbelangrijker punt is nog steeds:
DE BABBELTRUC
Helaas afgelopen week weer plaats gevonden in onze wijk. Ik wil met enkele spreuken hiervoor aandacht vragen:

  • Pin niet aan de deur, dat voorkomt een hoop gezeur, - -
  • Bankmedewerker aan de deur?? Pas op, dan is het een fraudeur, - -
  • Thuiszorg ik vind je een held, maar ik had je nu toch echt niet besteld, - -
  • Waterlekkage bij de buren?? Jaja, jij wilt gewoon in mijn portemonneetje gluren,- -

Met andere woorden: LAAT NIEMAND BINNEN, WAT ZE OOK VERZINNEN.

Groet
Jan Pieter
Uw wijkagent