De KBO zoekt een nieuwe voorzitter

Wij, de KBO (staat voor Krachtig, Betrokken en Ondernemend), zijn op zoek naar een nieuwe voorzitter.

Wij zijn een Ouderen Bond die actief is in Amstelveen en Ouderkerk. Wij willen samen met Ouderen ervoor zorgen dat we een gezellige tijd met elkaar kunnen doorbrengen. Iedere woensdag ontmoeten onze leden elkaar op de soosmiddag in het MOC gebouw. Ook al onze activiteiten worden in het MOC gebouw georganiseerd.

De taken van de voorzitter bestaan o.a. uit bestuursvergaderingen, Regiovergaderingen en contact onderhouden met Noord-Holland.

Onze soos bezoeken, bijwonen van Paas- en Kerstvieringen, themamiddagen, vrijwilligersdag.

Contact onderhouden met de Gemeente. Gemaakte onkosten worden vergoed.

Het geeft zoveel voldoening om steeds weer iets leuks te organiseren voor deze doelgroep. Het is liefde werk oud papier. Allemaal dankbare mensen na afloop van een gezellige dag.

Dit zijn in het kort een opsomming van de taken. Wij zijn op zoek naar iemand die sociaal betrokken is en samen met de andere bestuursleden de kar wil komen trekken. Wij zijn op zoek naar iemand die zich aangesproken voelt om onze club te willen leiden. Dus bent u 50 plus dan zien wij uw reactie tegemoet.

Als wij u interesse gewekt hebben dan kunt u contract opnemen met onze secretaris Mw Cilia Bruinsma.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.